Logo

VW Passat 1.6 TDI 2013 godina

Број на оглас: 2984940 | Објавен на: 03.10.2018, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Volkswagen Passat 1.6 TDI 2012 godina

- Klima
- Servo
- Aluminiumski bandazi so dobri gumi
- Start Stop sistem
- Odlicno socuvan
- Registriran do 07/2019

Kontakt :
075/816-666 - Kliment

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Kliment

Потврден огласувач