Logo

Yamaha YZ 450 F

Број на оглас: 2985066 | Објавен на: 15.11.2018, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2010

Модел: YZ 450 F

Цена: 2.899 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Yamaha YZ 450 F proizvedena 2010 godina, sega servisiran, motorot e vo odlicna sostojba, so garancija bez nikakvo vlozuvanje, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 FILIP