Logo

JUKI IBERDEK KAKO NOVA!

Број на оглас: 2985202 | Објавен на: 30.06.2020, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava JUKI Iberdek Kako nova,
Top Sostojba!

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач