Logo

Prazen stan 50m2

Број на оглас: 2985215 | Објавен на: 13.12.2018, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 75 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava prazen stan 50m2 na 5 sprat samo za seriozni na podolg vremenski period.stanot se naoga na ul.ilindenska dostapen posle 12 casot

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 pepi

Потврден огласувач