Logo

aluminiumski bandazi

Број на оглас: 2985425 | Објавен на: 25.12.2018, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat aluminiumski bandazi so se gumi 195/65/15 vo odlicna sostojba poveke informacii 070 238 309

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Pavle

Потврден огласувач