Logo

MIDEA mikrobranova

Број на оглас: 2985645 | Објавен на: 01.07.2019, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba mnogu brza i efikasna za luge so brzo tempo na zivot .
Moznost za isporaka po brza posta

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Огласувач

Потврден огласувач