Logo

AUDI A4 2.0 TDI

Број на оглас: 2986045 | Објавен на: 22.02.2019, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 123.456 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ПО НАЈПОВОЛНА ЦЕНА НА ПАЗАРОТ !!
Audi A4,2.0 tdi е странски редовни бројки,
комплет сервисирно и со оргинал 174 500 км,
може да се царини веднаш,
процедурата трае 2-3 часа,
цена на царината е околу 1600 еур,

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И ДОГОВАРАЊЕ НА
078 262 676,
САМО ЗА ОЗБИЛНИ МУШТЕРИИ !!


https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/auto-inserat/audi-a4-kavadarci/273443492.html?lang=en Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач