Logo

HARLEY DAVIDSON SOFTAIL DEUCE

Број на оглас: 2986437 | Објавен на: 16.04.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Harley Davidson

Вид: Останато

Година: 2002

Модел: Softail deuce

Километри: 60000

Цена: 9.999 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Harley Davidson Softail Deuce 1450 kubici od 2002 godina so 60 ilj km.
Motorot e na It tablici i e vo odlucna sostojba,kako sto moze da se vidi na slikite.
Cenata e za kesh,bez zameni!!!

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач