Logo

Електричар на повик!!!

Број на оглас: 2986747 | Објавен на: 22.05.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Вид на оглас: Се продава


Изведба на нова електрична инсталација, поправка на стара
-Инсталација,поправка или промена на спратни табли со автоматски осигурачи
-Замена на штекери. лустери, индикатори
-Поправка на бела техника и куќни апарати,
-Поправка и чистење на болјери
Достапен во скоро секое време во цел реон на Скопје за контакт пишете ми тука да се договориме или јавете се на тел 077 719 484

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач