Logo

Mercedes 12.13 ... 91god

Број на оглас: 2987047 | Објавен на: 08.07.2020, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes 12.13 proizveden 91 god vo odlicna sostojba ne registriran so dobri colovni gumi...

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 MARJAN

Потврден огласувач