Logo

Germanski obuvki br.45

Број на оглас: 2987195 | Објавен на: 08.10.2019, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на обувки: Обувки

Големина: 45

Боја: Бела

Цена: 1.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam maski obuvki br.45 / medicinski, novi. Imam dva para, kupeni vo Germanija.

Prakam i so Kargo.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Caslav

Потврден огласувач