Logo

Задни лагери за PASSAT 2.0 TDI 2006 godina.

Број на оглас: 2987208 | Објавен на: 07.04.2019, 07:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 99 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Продавам два малку користени оргинални VW задни лагери за PASSAT 2.0 TDI 2006 godina.
Prakam i po KARGO

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Caslav

Потврден огласувач