Logo

Апартмани за 3 и 4 лица

Број на оглас: 2987485 | Објавен на: 22.02.2020, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 32 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Студиата се со посебни влезови, опремени само за туристи. Секое студио има опремена кујна, купатило, балкон со поглед на градот и х.Монтана, голем двор опремен со инвентар и чадор за сонце.WI-FI интернет , кабелска ТВ,паркинг.Греење/ладење со КЛИМА. Оддалечени 5 минути од центар.Идеални за одмор.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач