Logo

Ford scord 1.8tdi

Број на оглас: 2987695 | Објавен на: 11.10.2018, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford eskord 1.8 tdi 98 god mnogu socuvan go prodavam zatoa sto imam druga kola kolata se naoga vo vinica po detalni informacii na 078 380 584 sasko

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 sasko