Logo

Stan vo kozle ekstra sostojba i lokacija

Број на оглас: 2987762 | Објавен на: 19.10.2018, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4,5

Квадратура: 107 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2012

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Ul. Kozle

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo kozle na vtori kat vo ekstra sostojba

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач