Logo

se prodava sedlo

Број на оглас: 2987806 | Објавен на: 17.03.2019, 07:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Коњанички/Кучешки спортови / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


seprodavasedlo za konj malku je osteteno od stojenje jas go imam 20 god no nikogas ne go koristev cena po dogovor

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач