Logo

MAN 41-403 KippeR (8x4)

Број на оглас: 2987958 | Објавен на: 06.12.2018, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 31.000 €
32.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Man 41-403
Km: 312372
Retarder
Registriran
4 novi gumi predni

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Slavco

Потврден огласувач