Logo

Delovi za golf 3

Број на оглас: 2988571 | Објавен на: 20.10.2019, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


site lima4ski dwlovi za golf 3

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач