Logo

Yugo 55 ne registrirano vo odlica sostojba

Број на оглас: 2988703 | Објавен на: 26.11.2018, 20:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1990

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Yugo 55 vo odlicna sostojba ne e skapano patos zdrav prakcina motor kamen novi gumi sava bagasnik kuka ne registirano pali vozi 😀za podetalni inf : 078824102

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Marjan