Logo

ATV Jonway 150cc

Број на оглас: 2988935 | Објавен на: 27.11.2018, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2015

Модел: ATV Jonway

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


ATV Jonway 150cc 6.20kw
Motorot e vo odlicna sostojba na MK tablici, momentalno ne registriran.
Ima projdeno 1500-2000km.
Poluavtomatski so 3 brzini

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач