Logo

Se prodava stan vo Lameli, Kicevo

Број на оглас: 2989192 | Објавен на: 07.09.2020, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 90 m²

Греење: Дрва

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 46.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan na prv sprat vo zgrada vo Lameli so cetiri sobi, so povrsina 90m2. Cena po dogovor.

 Zlatko

Потврден огласувач