Logo

Транспорт низ Македонија

Број на оглас: 2989404 | Објавен на: 14.07.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Бизнис контакти

Вид на оглас: Се продава


Вршам транспорт низ македонија
Со моторно возило MAN носивост до 14тони.
Тел 070210525
Ацо-гузел транс

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 Alek

Потврден огласувач