Logo

CITROEN C5 2.2 HDI PERFEkTNA

Број на оглас: 2989825 | Објавен на: 17.10.2018, 07:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 3.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba exluzive model so najvisoko nivo na oprema nema sto nema klimatronik ladi perfektno registracija cela godina so zelen karton za poveke informacii na tel. 078430622. 078430622

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 kola

Потврден огласувач