Logo

Одлично сочуван џип Touareg

Број на оглас: 2989885 | Објавен на: 25.09.2020, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 164 kw / 223 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 8.999 €

9.490 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Во одлична состојба
Кожни седишта, автоматски менувач, сензори за паркирање напред и назад, сензор за дожд, двозонска клима, надворешно резервно тркало, темпомат, команди на волан, зимски гуми, мотор V6 3000cc ....
зелен картон

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач