Logo

СЕ ПРОДАВА НОВ 4 СОБЕН СТАН

Број на оглас: 2990010 | Објавен на: 16.09.2020, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 99 m²

Греење: Централно

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Majka tereza

Цена: 55.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Карпош Струмица
99 м2 четирисобен на 6 кат,скоро готов, ке се местат ламинат,врати,плочки по желба на купувачот
ЦЕНА 55.000 евра + гаража
МОЖНОСТ ЗА ПЛАКАЊЕ НА РАТИ
тел 078-807-776

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 qqq

Потврден огласувач