Logo

Nintendo DS NDS

Број на оглас: 2990182 | Објавен на: 14.12.2018, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Nintendo Wii

Вид на оглас: Се продава


Исправно и добро зачувано Nintendo ds со полнач.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач