Logo

HP 250

Број на оглас: 2990247 | Објавен на: 14.03.2019, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP/Compaq

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 13.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Во перфектна состојба, малку работен,
I3-4005, 4GB RAM, 750GB HDD, Nvidia 820 1GB, DVD.....

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Slobodancho

Потврден огласувач