Logo

Kabel za zavaruvane

Број на оглас: 2990728 | Објавен на: 10.05.2019, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 3 kabeli za zavaruvanje so dolzina od 50 metra
Debelina so izolacija 1.2cm
1 5.5 m
2 17 m
3 26 m

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 MITKO

Потврден огласувач