Logo

Monitor ASUS

Број на оглас: 2990883 | Објавен на: 29.12.2018, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


se prodava monitor asus bez grebnatinka na nego, mnogu malce upotrebuvan cena 50 evra

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач