Logo

VW Touareg

Број на оглас: 2991041 | Објавен на: 10.08.2019, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 174 kw / 237 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Touareg proizveden 12 mesec 2006 godina ... Voziloto e odlicno cuvano garazirano i e bez nikakov problem ... ima pominato 151 000 km ... za verodostojnosta na km moze da se proveri kade sakate ... doaga so novi gumi pireli i celosno napraven servis . Za poveke informacii ve molam kontaktirajte me na 078 477 930
Blagodaram na zainteresiranosta

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  Stole