Logo

Golf 1.6 sr

Број на оглас: 2991351 | Објавен на: 23.05.2020, 10:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odlicen golf,bez klima,
servisiran,registriran do 2.2020,novi gumi,kocnici,drzaci..

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач