Logo

SPD Patiki

Број на оглас: 2991635 | Објавен на: 22.02.2020, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat SPD patiki za velosiped polovni no dobro socuvani Specialized broj 41 cena 1600 den.... poveke info na telefon ili viber

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Struga13

Потврден огласувач