Logo

Se prodavaat ribi Corydoras (muljasi)

Број на оглас: 2991645 | Објавен на: 01.08.2020, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat ribi cistaci Corydoras (muljasi) 3+cm okolu 100komada
za pogolema kolicina cena po dogovor

poglednete podolu vo videoto

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan Corba

Потврден огласувач