Logo

MERCEDES

Број на оглас: 2991679 | Објавен на: 20.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 11.500 €
13.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MECREDES B 180
Proizvodeno: 2010 god.
Prva Registracija: 2012 god.
Pominati kilometri: 44017 KM.
Kupen i redovno servisiran vo MAK AUTOSTAR Makedonija.
TOP SOSTOJBA

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 TET

Потврден огласувач