Logo

Inox zica za zavaruvanje

Број на оглас: 2991795 | Објавен на: 11.10.2018, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Inox zica za zavaruvanje, 1.00 fi, germanski kvalitet(donesena od germanija) , cena 13 eur po kilogram

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 feroza

Потврден огласувач