Logo

УЧИЛИШНИ РАНЦИ

Број на оглас: 2991817 | Објавен на: 20.08.2018, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Школски прибор / Ранци и торби

Вид на оглас: Се продава


ДО 50 % ПОПУСТ НА УЧИЛИШНИ РАНЦИ ОД ПРОГРАМАТА НА PULSE и EDISON. Анатомски, водоотпорни ранци од 800 денари. Дочекајте ја новата учебна година подготвени. КНИЖАРА ДИ ДИ АН Кавадарци. (Под гимназијата во Кавадарци)

043 41 77 78 071 382 444

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ivan