Logo

Kafemat JURA F505

Број на оглас: 2991868 | Објавен на: 16.12.2018, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Donesena od svajcarija,ne koristena vo mk,ekstra kafe,071213282, julija.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач