Logo

Polnac Polnaci za lap top

Број на оглас: 2991894 | Објавен на: 22.11.2018, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raznovidni polnaci za laptopi. 800 denari parce, komplet ekstra cena.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bojan Velevski

Потврден огласувач