Logo

New house for rent

Број на оглас: 2992398 | Објавен на: 03.04.2020, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2012

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Gevgelija

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


New house for rent in central part of Gevgelija It has 3 bedrooms 2 bathrooms and kitchen with salon.New furniture air conditioners ect No pets frendly.(animals) Prize after viewing

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач