Logo

BMW 530 2004

Број на оглас: 2992773 | Објавен на: 21.08.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo vozna sostojba i premnogu zacuvana...

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Denis