Logo

AUDU A6 3.0 TDI 224 ks. 2005 god.

Број на оглас: 2993039 | Објавен на: 23.06.2019, 23:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 6.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDU A6 3.0 TDI 224 ks. 2005 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvan,plateni se site davacki do registracija...So glanc novi gumi..
Telefon za kontakt:: 071-555-599‬..

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач