Logo

КАМИОН 12/17 ВО ДОБРА СОСТОЈБА

Број на оглас: 2993322 | Објавен на: 01.03.2019, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА MERCEDES КАМИОН 12/17 ВО ВОЗНА СОСТОЈБА СО ЕВРОПА ДЕФЕРЕНЦИАЛ 170 КОЈНИ МОТОР АЛУМИНСК И САНДУК .ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 078 403 523 ИЛИ НА ВИБЕР. 078403523

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 daniela

Потврден огласувач