Logo

SE PRODAVA TUS KADA 90×90sm

Број на оглас: 2993374 | Објавен на: 14.11.2018, 19:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tus kada so dimenzii 90×90sm so spiralno crevo za odvod,kadata e mnogu malku koristena i e kako nova,kontakt tel. 071/675-929,viber posle18h

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 velimir

Потврден огласувач