Logo

Citroen SAXO 1.1 Benzin

Број на оглас: 2993861 | Објавен на: 18.08.2019, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: SAXO

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.050 €
1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Barajte na 077586505 Zoran...
Citroen SAXO 1.1 Benzin

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Miki

Потврден огласувач