Logo

PALI VOZI

Број на оглас: 2994493 | Објавен на: 22.05.2019, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 27.999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VO ODLICNA SOSTOJBA
TRAJNO REGISTRIRANK
SERVISIRANO,ODRZANO
4TAKTNO
TROSI KAKO UPALJAC

078 442 118
078 442 118
078 442 118

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 emil

Потврден огласувач