Kujka so uste eden plac so poseben vlez
1 €
11.05.2023 13:05

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

490 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

29 ti Noemvri 45 Podvarosh

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i poseben vlez.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
077753739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам