Logo

Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Број на оглас: 2994887 | Објавен на: 29.05.2020, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 85 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 320 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Mirko Mileski 48

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.

 Brane

Потврден огласувач