Logo

celicna zica

Број на оглас: 2994995 | Објавен на: 17.02.2019, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.111 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


500 metri po dogovor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач