Logo

Kapacina za bandasi

Број на оглас: 2995033 | Објавен на: 05.11.2018, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Kapacinata se za lieni bandasi za passat w nadvoresno se 67 m.m a vnatresno 57 m.m.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач