Logo

PIONEER SG530 EQVILAJZER

Број на оглас: 2995114 | Објавен на: 11.11.2018, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.799 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava eqvilajzer pioneer odlicna sostojba top zvuk perfekten

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач